close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  باکلاس

  بازدید : 83
  سه شنبه 12 آذر 1398 زمان : 19:50

  کدينگ لغات انگليسي

  کدينگ 504 بخرم يا کدينگ لغات ضروري تافل ؟!

  همانطور که مستحضر هستيد خيلي از منابع مختلفي اين روزها کلمات 504 را با روش کدينگ آموزش مي دهند. شما با استفاده از اين روش ميتوانيد لغات 504 را سريعا فرا بگيريد.

  روش کدبندي و تصويرسازي براي لغات مفيد است يا خير؟

  همانطور که ميدانيد هر روش مزايا و معايبي در خود دارد که ما به بيان آن مي پردازيم:
  مزايا :
  1- حفظ سريع کلمات در کمترين مدت زمان
  2- ماندگاري بيشتر نسبت به ساير روشهاي معمول
  3- ارتباط برقرار کردن زبان آموز با استفاده از اين روش
  4- علاقه و اشتياق بيشتر زبان اموز براي يادگيري
  5- استفاده از طنز و روشهاي مفرح براي اين روش
  معايب:
  1- مهمترين عيب اين روش ارتباط برقرار نکردن کاربر با استفاده از کدينگ
  2- ياد نگرفتن کاربر به دليل منطقي نبودن و طنز بودن تصويرسازي ارائه شده.
  3-براي تمام کلماتنميتوان کدينگي ارائه کرد که کاربر به صورت دائمي آن را در ذهن خود بسپارد.

  کدينگ تصويري 504 لغت

  نسخه ي تصويري کلمات 504 هم به مجموعه ما اضافه شده ، علاوه بر کدهاي ارائه شده به صورت متني جزوات کدبندي ما شامل تصاوير مرتبط با اين روش نيز مي باشد که ميتوانيد نمونه هاي اين تصاوير را هم در قالب طنز مشاهده کنيد:

  يادگيري آني لغات با روش کدينگ!!

  هر زبان آموز در سطح متوسط و مبتدي و حتي پيشرفته يک بار به سراغ کتاب 504 لغت رفته و کتاب اصلي اين مجموعه قدرتمند را تهيه کرده ولي با مطالعه ي درس اول کتاب را بسته و ديگر به سمت کتاب نرفته! اگر شما هم جزو اين دسته از زبان اموزان هستيد حتما نگاهي به روش کدينگ بيندازيد!
  سو استفاده افراد مختلف از روش کدينگ!
  اين روزها سايت ها پر شده از اساتيدي که روش کدينگ را ارئه ميدهند! بعضي از اين اساتيد دوره ها را با قيمتهاي نامعقول مانند 1 ميليون تومان براي يک جزوه! و يا برگزاري همايش آموزش لغات 504 با هزينه هاي سنگين و يک سري ديگر هم با شعارهايي همچون يادگيري لغات 504 در 10 ساعت! اقدام به سو استفاده از اين روش ميکنند.
  وقت آن رسيده ست که در ابتدا شما اين روش را دقيق مطالعه کنيد و سپس ارزش اين روش را مورد بررسي قرار داده و در نهايت اقدام به انتخاب مدرس و خريد محصول او کنيد!
  مجموعه
  پيشنهاد ما براي انتخاب مجموعه هاي کدينگ 504
  از سال 90 تا کنون بنده حقير با استفاده از اين روش سعي کردم مسير يادگيري را براي دسته اي از زبان آموزان آسان کنم که منتقدان و طرفدارني هم بعد از چندين سال کار داشته ام. بنده به عنوان مدرس زبان انگليسي با سابقه ي 12 ساله در تدريس روشهاي مختلف آموزش براي استفاده از کدينگ پيشنهاد ميکنم فقط آن دسته از زبان اموزاني که شرايط زير را دارند از اين روش استفاده کنند:
  1 – آن دسته از افرادي که کنکورهاي مختلف کارداني و کارشناسي و آزمونهاي مختلفي شامل آيلتس و تافل و جي آر اي... پيش رو دارند.
  2- افرادي که با اين روش ارتباط برقرار ميکنند.
  3- روحيه طنز داشته و با تصويرسازي ذهني ارتباط مثبتي برقرار ميکنند.
  4- زمان زيادي براي يادگيري لغات ندارند.

  کدام کتاب کدينگ را بخرم؟!

  مجموعه ي طراحي شده شامل عکسهاي گرافيکي براي يادگيري بيشتر و ماندگاري دائمي در ذهن زبان آموز ، فونتيک لغات براي متوجه شدن طرز تلفظ لغات، کمک گرفتن از لغات مترادف براي آسان سازي مسير يادگيري و در نهايت قيمت مناسب و معقول با در نظر گرفتن شرايط بد اقتصادي مي باشد. هميشه صرف هزينه زياد براي يادگيري مطالب کار مناسبي نيست، پس سعي کنيد تصميم درست را براي انتخاب مجموعه با استاد مرتبط به عمل آوريد.
  نتيجه گيري
  ما هميشه به کاربر پيشنهاد ميکنيم اول نمونه مثالهاي کدينگ را مشاهده کند در صورتي که اين روش برايش جالب بود سپس اقدام به خريد مجموعه لغات ما در قالب طنز کند. شما نيز ميتوانيد با بررسي مثالها و تصاوير مربوطه ي ارائه شده تصميم بگيريد و سپس با بررسي معايب و مزايا اقدام به تهيه جزوه يا شرکت در همايشها کنيد! ولي با توجه به حرفهاي گفته شده به هيچ عنوان به دام اساتيدي که از اين روش سو استفاده ميکنند نيفتيد!
  تحقيق کنيد تحقيق کنيد و در نهايت باز هم تحقيق کنيد!
  :بعد از مشاهده مطالب و نمونه هاي لغات ارائه شده ميتوانيد با خيال راحت از مجموعه هاي معرفي شده در زير خريداري کنيد.

  کدينگ 504 مناسب چه کساني است؟

  از اولين کتابهايي است که هميشه به زبان آموزان توصيه ميشود که مطالعه کنند، اين کتاب يکي از مهمترين و بهترين منابع براي لغات زبان انگليسي به جهت شرکت در آزمونهاي داخلي و بين المللي مي باشد و همچنين لغات کاربردي بسيار زيادي در مکالمات روزمره در اين کتاب گنجانده شده ست، سطح اين کتاب متوسط مي باشد و براي افرادي که ميخواهند سراغ کتاب لغات بروند توصيه مي شود اين کتاب را مطالعه کنند.
  شما ميتوانيد با استفاده از لينک زير نمونه مثالهاي اين کتاب را ببينيد و با خيال راحت آن را تهيه کنيد :

  کدينگ تصويري لغات 504 به قيمت 25 هزار تومان

  آيا کدينگ لغات ضروري تافل را بخرم ؟

  خيلي از زبان آموزان فکر ميکنند که چون نام کتاب به تافل مربوط مي شود به آن نيازي پيدا نميکنند! ولي بايد بگم کاملا در اشتباه هستيد! اين کتاب به نظر من يکي از قويترين کتابهاي نوشته شده براي تقويت دايره لغات زبان آموزان ست، لغاتي بسيار عالي و کاربردي در اين کتاب نگاشته شده که مطالعه اين کتاب ميتواند سطح زبان آموزان را بسيار بسيار بالا ببريد، اين کتاب گنجينه اي عظيم از لغات پرکاربرد در مکالمات زبان انگليسي ست پس فرصت مطالعه اين کتاب را از دست ندهيد.
  اگر مايل به تهيه اين کتاب براي حفظ سريع هستيد روي لينک زير کليک کنيد:

  کدينگ لغات اسنشال تافل با قيمت 20 هزار تومان

  کدينگ کلمات 1100 مورد نياز من هست يا نه؟!

  لغات 1100 واژه بارونز از مهمترين کتابها در سطح پيشرفته براي زبان اموزاني ست که به دنبال مکالمه پيشرفته ، شرکت در آزمونهاي بين المللي، آزمونهاي داخلي از جمله کارداني کارشناسي و کارشناسي ارشد و حتي دکترا کار راه انداز است، اين کتاب داراي لغاتي پيشرفته ست که با مطالعه آن زبان آموز تغيير سطح خود را کاملا متوجه مي شود، از آنجايي که خواندن لغات با روشهاي معمول کسل کننده ست و خيلي از زبان آموزان روشهاي ميانبر را ترجيح ميدهند زمان مناسبي ست که روش کدينگ را نيز تست کنند، براي مشاهده ي نمونه هاي اين کتاب ميتوانيد روي لينک زير کليک کنيد :
  بعد از مشاهده ي نمونه ها ميتوانيد اين کتاب را از لينک زير تهيه کنيد.

  کدينگ تصويري لغات 1100 به قيمت 35 هزار تومان

  کدينگ GRE مناسب چه کساني ست ؟

  همانطور که از نام کتاب پيداست اين کتاب مناسب افرادي ست که سطح بالايي از زبان انگليسي داشته و قصد شرکت در آزمون GRE را دارند اين کتاب اخيرا به عنوان منبع معتبر براي آزمونهاي داخلي مانند کارشناسي ارشد و دکترا نيز طرفداران خود را دارد و طراحان از لغات اين کتاب براي آزمونها نيز بسيار استفاده ميکنند، به دليل اين که تمام لغات اصلي کتاب 3500 جي ار اي در اين کتاب گنجانده شده ست. پس اگر سطح پيشرفته اي از زبان داريد حتما اين کتاب را نيز مطالعه بفرماييد.

  براي ديدن نمونه ها و همچنين خريد اين محصول روي لينک زير کليک کنيد.

  کدينگ لغات GRE 800 به قيمت 35 هزار تومان

  پيشنهاد ما براي شما در مورد کدينگ لغات چيست؟!

  اين که از روش کدينگ استفاده ميکنيد يا خير مقوله اي مفصل است که در موردش به صورت کامل توضيحات دادم، اگر با اين روش ارتباط برقرار کرديد توصيه نميشه که همايشهاي 1 ميليون توماني را شرکت کنيد! يا کتابهاي که به قيمت 400 هزار تومان در اينترنت موجود هست رو تهيه کنيد، يا حتي از فايلهاي کدينگ رايگان موجود در اينترنت استفاده کنيد!!!!!؟

  به هزار و يک دليل!

  خيلي ها ازين روش سو استفاده کرده و در حال کلاهبرداري هستند حتما قبل از تهيه مجموعه هاي موجود از وب سايتهاي مورد نظر نمونه هاي کدينگ را بخواهيد! متوجه خواهيد شد که خيلي از اين وب سايتها بدون تخصص کافي در مبحث کدينگ فقط به فکر کسب درامد ازين طريق بودند!

  کدينگ رايگان لغات را بخريم يا نه؟!

  دليل اول من براي دانلود نکردن کدينگ رايگان لغات !؟! اگر خوب متوجه شده باشيد خيلي از کلمات اشتباهات معنايي يا اشتباهات نگارشي دارند يعني حتي اگر از کدينگ خوبي در اين مجموعه ها استفاده شده باشه و بتونيد باهاش ارتباط برقرار کنيد (که بعيد ميدونم! ) معناي اشتباهي دارند! يعني اصل لغت معني نشده و به معناي چندم لغت کدينگ ارتباط داده شده !

  دليل دوم ؟! خيلي از اين فايلها توسط زبان آموزان کدگذاري شده و قطعا هزاران ايراد و خطا در انها موجود هستش!

  دليل سوم؟! کدگذاري هاي مزخرف و غير قابل فهم! ميتونيد تست کنيد!

  پيشنهاد ويژه و کاملا منطقي براي حفظ لغات انگليسي با روش کدينگ!

  همونطور که خدمتتون عرض کردم کدينگ رايگان لغات رو دانلود نکنيد خدمتتون عرض ميکنم که به هيچ عنوان هزينه ي اضافه براي کدينگ لغات نکنيد! يک ميليون تومان براي همايش دو ساعته حفظ لغات 504 !!! کتاب 504 در دو ساعت 400 هزار تومان!! لغات 1100 در 5 دقيقه با قيمت 800 هزار تومان!! پکيج کامل 10 کتاب کدينگ با قيمت استثنايي 1 و نيم ميليون!!!

  پکيج کامل لغات ما با قيمتي مناسب و نمونه هاي کامل تقديم به شما ميگردد اگر و تنها اگر با اين روش ارتباط برقرار ميکنيد پيشنهاد ويژه ما را بخوانيد و سپس اقدام به تهيه بفرماييد!

  و اگر دنبال بيشترين تخفيف هستيد مجموعه ي کامل کدينگ لغات را از لينک زير تهيه کنيد :

  پکيج کامل کدينگ لغات شامل تمام کتابهاي کدينگ با قيمت 100 هزار تومان

  با استفاده از کدينگ لغات 504 را يک روزه بخوانيم!
  برچسب ها کدینگ , لغات , انگلیسی ,
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 2

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 76
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 38
 • بازدید کننده امروز : 39
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 39
 • بازدید ماه : 262
 • بازدید سال : 1884
 • بازدید کلی : 12340
 • کدهای اختصاصی